سرویس 360 درجه

بخش خدمات ۳۶۰ درجه شامل گستره وسیعی از خدمات پیش از فروش و پس از فروش می‌شود که به مشتریان کمک می‌کند ابتدا محصول مورد نیاز خود را شناسایی کنند و پس از خرید آن، با دریافت خدماتی از قبیل نصب و راه‌اندازی، آموزش نحوه صحیح بهره‌برداری و نگهداری، سرویس‌های دوره‌ای و عیب‌یابی تخصصی مطابق با استانداردهای بین‌المللی، اطمینان حاصل کنند که می‌توانند از طول عمر مفید باتری خریداری شده بهره‌مند شوند.

پلاتین ایران از پیش از فروش تا پس از نصب و بهره‌برداری در کنار مشتریان خود باقی می‌ماند. خدمات ۳۶۰ درجه شامل گستره وسیعی از سرویس‌هاست که به صاحبان صنایع کمک می‌کند بدون دغدغه بابت تأمین، بهره‌برداری و نگهداری سیستم‌های ذخیره انرژی از محصولات پلاتین ایران استفاده کنند. مهم‌ترین خدمات ارائه شده در این بخش عبارتند از:

نیازسنجی:

در این بخش ابتدا نیاز مشتری شناسایی می‌شود و راهکارهای اختصاصی برمبنای شرایط پروژه طراحی و پیشنهاد می‌شود. در مواردی که نیاز به بازدید فنی وجود داشته باشد تیم پلاتین ایران با مراجعه به سایت مشتری شرایط محیطی محل بهره‌برداری را شناسایی می‌کند. در نهایت راهکار پیشنهادی و نوع و ظرفیت بهینه باتری‌ها به همراه مدارک فنی لازم برای مشتریان ارسال می‌شود.

نصب و راه‌اندازی:

نصب و راه‌اندازی باتری‌ها فرایندی حساس و دقیق است که هرگونه اشتباه در آن می‌تواند به کل اکوسیستم باتری آسیب وارد کند و خسارات و هزینه‌های قابل توجهی را به صاحبان صنایع تحمیل کند. به همین دلیل تیم فنی پلاتین ایران آماده است تا فرایند نصب و راه‌اندازی باتری‌ها را برمبنای دستورالعمل باتری‌ها و مطابق با استاندارهای بین‌المللی IEC و IEEE انجام دهد و پس از تست محصول و ارائه آموزش‌های عملی به اپراتور، محصول را به مشتریان تحویل دهد. هم‌چنین مشتریان می‌توانند در صورت تمایل، فرایند نصب و راه اندازی را مطابق با دستورالعمل‌های ارائه شده انجام دهند، اما همانطور که گفته شد، با توجه به حساس بودن فرایند نصب و راه‌اندازی باتری‌ها، پیشنهاد می شود اجرای این مرحله به تیم فنی و متخصصان پلاتین ایران واگذار شود.

سرویس دوره‌ای:

سرویس‌های دوره‌ای که به صورت ماهانه، ۳ ماهه، ۶ ماهه یا سالیانه اجرا می‌شوند تأثیر قابل توجهی در افزایش طول عمر باتری‌ها دارند. در این راستا پلاتین ایران علاوه بر ارائه دستورالعمل‌های لازم برای سرویس دوره‌ای به اپراتورهای باتری، آماده است تا در صورت نیاز مشتریان این سرویس‌ها را توسط تیم فنی اجرا نماید.

caption lorm ipsum
caption lorm ipsum
caption lorm ipsum
caption lorm ipsum

عیب‌یابی تخصصی:

در صورتی که باتری‌ها به هر دلیل دچار مشکل فنی شوند، تیم پلاتین ایران بر اساس شرایط گارانتی ارائه شده روی محصولات در اسرع وقت نسبت به عیب‌یابی و رفع مشکلات ایجاد شده اقدام می‌کند. عیب‌یابی می‌تواند به صورت مشاوره فنی، بررسی تخصصی باتری‌ها در سایت مشتری و یا بررسی دقیق‌تر در کارخانه پلاتین ایران باشد. پس از انجام بررسی‌های تخصصی، گزارشی از وضعیت باتری‌ها تهیه و برای مشتری ارسال می‌شود. در نهایت بر اساس نتیجه فرایند عیب‌یابی، نسبت به رفع عیب (احیای باتری) و یا تعویض باتری اقدام می‌شود.

چنانچه در خصوص هر یک از محصولات، خدمات و یا راهکارهای پلاتین ایران سؤالی دارید و یا به مشاوره فنی و یا نیازسنجی نیاز دارید، کافیست از طریق لینک زیر فرم تماس با ما را پر کنید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی پلاتین ایران در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

کپشن لورم ایپسوم
کپشن لورم ایپسوم
کپشن لورم ایپسوم
کپشن لورم ایپسوم

پلاتین ایران | به روز باشید!

در “HOPPECKE | خبرنامه” رایگان ما مشترک شوید. ما شما را در مورد اخبار و حقایق جالب در مورد راه حل های ذخیره سازی خود مطلع خواهیم کرد. لطفاً تمام فیلدها را پر کنید، اعلام رضایت را تأیید کنید و “ارسال” را فشار دهید.