منابع انسانی

با اعضا تیم ما آشنا شوید

مهندس خسرو جرجانی، فارغ‌التحصیل رشته الکترونیک دانشگاه علم و صنعت ایران و عضو هیئت علمی این دانشگاه، رئیس هیأت مدیره و بنیان‌گذار پلاتین ایران است. پیش‌زمینه علمی و آکادمیک ایشان منجر به رویکرد علمی و توسعه سریع محصولات جدید براساس نیازهای صنعت تبدیل به زیربنای پلاتین ایران شود. مدیریت و رهبری مهندس خسرو جرجانی، پلاتین ایران را به یک برند شناخته‌شده و موفق در صنعت باتری ایران تبدیل کرد.

خسرو جرجانی

رئیس هیأت مدیره

حمید رئیسی

مدیر عامل

سینا جرجانی

عضو هیأت مدیره

پس از تغییر سیستم مدیریت در سال ۱۳۹۵، مهندس حمید رئیسی، عضو هیأت مدیره و مدیر عامل، و مهندس سینا جرجانی، عضو هیأت مدیره پلاتین ایران، سکان هدایت پلاتین ایران را بر عهده گرفتند. در این دوره طرح‌هایی نظیر مهندسی مجدد و کاهش میانگین سن سازمان، آموزش و افزایش سطح تحصیلات کارکنان و اجرای طرح‌های توسعه فردی و حرفه‌ای، در راستای جایگاه نیروی انسانی در ارزش‌ها و مأموریت پلاتین ایران اجرا شد. پیشرفت واحد تحقیق و توسعه و افزایش فعالیت‌های تحقیقاتی از جمله دیگر فعالیت‌های مهم این دوره بود که منجر به خلق محصولات دانش‌بنیان از جمله باتری مانیتورینگ شد. توسعه خدمات و تقویت جایگاه آن‌ها در سبد راهکارهای پلاتین ایران نیز یکی دیگر از اقدامات مهم این دوره بود که منجر به شکل‌گیری دوره رشد جدیدی برای پلاتین ایران شد.
ما در پلاتین ایران، همواره موفقیت‌هایمان را مدیون تلاش، تخصص و تجربه همکارانمان می‌دانیم و در همین راستا رفاه، سلامتی، رشد و شکوفایی فردی و حرفه‌ای همکارانمان جایگاه ویژه‌ای در ارزش‌ها و مأموریت برند ما دارد. برای آگاهی از موقعیت‌های شغلی و شرایط همکاری با ما، می‌توانید به صفحه مشارکت مراجعه کنید.