راهکارها

انرژی پایدار

تجربه ۴۳ ساله پلاتین ایران در همراهی صنایع مختلف باعث شده درک جامع و فراگیری از نیازهای اختصاصی هر صنعت داشته باشد. ما در پلاتین ایران همواره تلاش می‌کنیم تا با شناخت دقیق نیازهای صاحبان صنایع راهکارهایی بهینه و اختصاصی برای هریک از آنان طراحی کنیم. این موارد، برخی از مهم‌ترین صنایع و برنامه‌های کاربردی پلاتین برای هر یک از آنان است:

برق و یوتیلیتی

شرکت پلاتین ایران
پشتیبانی قابل اطمینان از پست‌های توزیع و انتقال برق، پست‌های فشار قوی و هم‌چنین تأمین انرژی سیستم DC تا زمان راه‌اندازی دیزل ژنراتورها در سدها و نیروگاه‌هایی که منبع تغذیه اضطراری آن‌ها دیزل ژنراتور است، از جمله مهم‌ترین چالش‌ها در این صنعت است. باتری‌های سرب – اسیدی نیل در دو نوع تر و سیلد و در ظرفیت‌های مختلف علاوه بر طول عمر بالا قابلیت پشتیبانی و تأمین انرژی این سیستم‌ها را دارد.

نفت و گاز

شرکت پلاتین ایران
تأمین تجهیزات پشتیبانی ایمن، پایدار و دارای قدرت تأمین انرژی بالا در تأسیسات offshore و onshore صنعت نفت و گاز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این زمینه، پلاتین ایران با ارائه باتری‌های سرب – اسیدی نیل در دو نوع تر و سیلد در ظرفیت‌های مختلف قادر است نیازهای صاحبان این صنایع را برطرف کند.

صنایع ریلی

شرکت پلاتین ایران
با توجه به آن‌که قطارهای مسافربری و حمل بار مسافت‌های طولانی را در شرایط دمایی ناپایدار طی می‌کنند و اپراتور مخصوص باتری نیز در آن‌ها حضور ندارد، تأمین انرژی پایدار و گذراندن طول عمر مفید باتری‌ها در این صنعت یکی از چالش‌های مهم است. باتری‌های تر نیل با تکنولوژی AGM و طول عمر بالا راهکاری است که دغدغه‌های این صنعت را برطرف می‌کند..

سیستم یو پی اس

شرکت پلاتین ایران
تأمین برق اضطراری به صورت مطمئن، پایدار و بدون وقفه در بانک‌ها، مراکز درمانی و بیمارستانی، مراکز مخابراتی و... در هنگام نوسانات یا قطعی برق موضوعی بسیار ضروری است و حتی یک میلی‌ثانیه قطع انرژی الکتریکی می‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیر مالی و جانی را به بار آورد. پلاتین ایران با بیش از ۴۰ سال تجربه در طراحی و تولید باتری صنعتی ساکن و با ارائه باتری‌های ۱۲ ولت سیلد با تکنولوژی AGM و بدون نیاز به نگهداری، می‌تواند نگرانی‌های صاحبان این صنایع را برطرف سازد.

تلکام

شرکت پلاتین ایران
تأمین انرژی سیستم DC پشتیبان در شرکت‌های حوزه تلکام مانند مخابرات، زیرساخت، اپراتورهای همراه و... برای سیستم‌های فرستنده ثابت و متحرک در شرایط نوسان یا قطعی برق امری حیاتی است که چنانچه به درستی انجام نشود می‌تواند منجر به از کار افتادن شبکه و قطع ارتباطات به صورت گسترده شود. باتری‌های تر و سیلد نیل با تکنولوژی‌های AGM و PE با طول عمر بالا قابلیت پشتیبانی و تأمین انرژی DC این سیستم‌ها را دارند.

مرکز داده

شرکت پلاتین ایران
تأمین برق اضطراری و انرژی الکتریکی پایدار مراکز داده به منظور اطمینان از پایداری در فرایندهای دریافت، انتقال و ذخیره داده‌ها و اطلاعات، امری ضروری است. نوسانات یا قطعی برق می‌تواند منجر به قطع ارتباط سرورها و یا از بین رفتن داده‌های ذخیره شده شود که در نتیجه آن خسارت‌های قابل توجهی به صنایع گوناگون وارد خواهد شد. باتری‌های ۲ ولت و ۱۲ ولت سیلد نیل با تکنولوژی AGM با طول عمر بالا و عدم نیاز به نگهداری، قابلیت تأمین انرژی پایدار و مطمئن را برای رایانه‌ها و سرورهای این مراکز دارد.