نمایشگاه ها

نمایشگاه‌ها

پلاتین ایران همواره در تلاش است تا ارتباطی مستقیم و بی‌واسطه با مخاطبان خود و صاحبان صنایع گوناگون داشته باشد و ضمن معرفی محصولات، راهکارها و خدمات جدید خود، نیازهای روز صاحبان صنایع را بشناسد. پلاتین ایران با حضور فعال در نمایشگاه‌های تخصصی و صنعتی، تلاش می‌کند تا این ارتباط مستقیم را با مخاطبانش حفظ کند.

همایش‌ها:

توسعه علمی راهکارهای ذخیره انرژی، بهبود استانداردهای صنعت و حمایت از دانش از جمله مواردی است که پلاتین ایران در طی ۴۳ سال فعالیت خود بر آن تمرکز ویژه‌ای داشته است. در این راستا، پلاتین ایران به عنوان اسپانسر و برگزارکننده همایش‌های تخصصی و علمی گوناگون در صنعت باتری، شارژر و یوپی‌اس تلاش می‌کند تا رسالت خود را در زمینه توسعه دانش و رویکرد علمی در صنعت ایفا کند.

کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی

علاوه بر دوره‌های آموزشی تخصصی در زمینه معرفی باتری‌های صنعتی ساکن و نحوه صحیح نصب و راه اندازی، بهره‌برداری و نگهداری از آن‌ها، پلاتین ایران دوره‌های آموزشی متنوعی را برای آشنایی دانشجویان، کارآموزان و علاقمندان به صنعت باتری برگزار می‌کند تا از این طریق به ترویج روش علمی و رویکرد تخصصی در صنعت کمک کند.

همکاری با مراکز دانشگاهی

پلاتین ایران باور دارد که تقویت ارتباط میان دانشگاه و صنعت ضمن آن‌که باعث آشنایی بیشتر مراکز دانشگاهی با دغدغه‌های صنعت و آماده‌تر شدن دانشجویان برای ورود به بازار کار می‌شود، به علمی‌تر شدن صنعت نیز کمک خواهد کرد. در همین راستا واحد R&D پلاتین ایران برای تقویت ارتباط میان صنعت و دانشگاه، در همکاری فعال با مراکز دانشگاهی پروژه‌های تحقیقاتی گوناگونی را در جهت تولید باتری‌های جدید پیگیری می‌کند. در حال حاضر دو پروژه فعال در همکاری با دانشگاه امیرکبیر در حال انجام است.

فعالیت‌های دانش‌محور و دانش‌بنیان

پلاتین ایران در راستای رسالت و رویکرد علمی خود فعالیت‌های علمی و تخصصی متنوعی را دنبال می‌کند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به همکاری با اداره استاندارد در راستای تدوین استانداردهای ملی و هم‌چنین توسعه محصولات و خدمات دانش‌بنیان نظیر سیستم باتری مانیتورینگ اشاره کرد.

پلاتین ایران | به روز باشید!

برای اطلاع از آخرین اخبار و فناوری‌های روز سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی، در خبرنامه پلاتین ایران عضو شوید.