درباره شرکت

پلاتین ایران

بیش از ۴۳ سال است که به عنوان یکی از تولیدکنندگان سرآمد انواع باتری‌های صنعتی، یوپی‌اس، شارژر و لوازم جانبی در کنار صنایع گوناگون بوده‌ایم. با تکیه بر فرهنگی از پشتکار، حمایت‌گری و تلاش و با برقراری ارتباط مستقیم، صمیمانه و اطمینان‌بخش با مخاطبانمان، تلاش کرده‌ایم تا همراهی قابل اعتماد و شریکی مطمئن برای صنایع باشیم. با پژوهش و توسعه مداوم محصولات و خدمات جدید کوشیده‌ایم تا به طور مستمر به توسعه صنعتمان کمک کنیم و با تکیه بر نیازسنجی و پشتیبانی نه یک تولیدکننده و فروشنده، که ارائه‌دهنده راهکارهای تخصصی باشیم. باور داریم که در این مسیر مقصدی برای توقف وجود ندارد و مفتخریم که توانسته‌ایم معتمد صنایع گوناگونی از جمله وزارت نیرو، صنایع برق و نیروگاهی، مخابرات، زیرساخت، ارتباطات سیار ایران(ایرانسل، رایتل، همراه اول) ، شرکت ملی نفت و گاز،گروه مپنا، صنایع معدنی، سیستم¬های بانکی، شرکت های سهامی برق منطقه ای، شرکت حمل و نقل ریلی، و بسیاری از صنایع دیگر باشیم.

ارائه راهکارهای تخصصی

پلاتین ایران به عنوان تولیدکننده باتری‌های صنعتی، یوپی‌اس، شارژر و لوازم جانبی، یک شرکت صنعتی است که گستره وسیعی از محصولات و خدمات مرتبط با حوزه انرژی را به مشتریان خود ارائه می‌کند. درک جامع ما از شرایط صنایع مختلف در زمینه انرژی باعث شده است تلاش کنیم تا نیازهای منحصر به فرد هر صنعت را تشخیص دهیم و از طریق ارتباط مستقیم با صنایع، راهکارهایی تخصصی و منحصر به فرد را برای هر مشتری طراحی کنیم. کارشناسان پلاتین ایران در ارتباط نزدیک با صاحبان صنایع نیازمندی‌های آنان را در حوزه انرژی شناسایی می‌کنند و راهکارهایی تخصصی، بهینه و مقرون به صرفه را برای رفع نیازهای آنان توسعه می‌دهند. ما در پلاتین ایران، با ارائه راهکارهای تخصصی و محصولات متنوع، آموزش و خدمات گوناگون مرتبط با صنعت انرژی و تعامل و همراهی مستمر با صنایع، تلاش داریم تا برای مشتریان خود، جریان پایداری از انرژی باشیم.

انرژی پایدار

صنعت انرژی یکی از صنایعی است که تأثیر قابل توجهی بر محیط زیست دارد. زمین و محیط زیست ما، تنها متعلق به ما نیست، بلکه به تمام انسان‌ها و گونه‌های زیستی مختلف تعلق دارد. از این نظر، ما خود را میراث‌دار نسل‌های گذشته و وام‌دار نسل‌های آینده می‌دانیم و بر خود واجب می‌دانیم تلاش کنیم تا این میراث را به بهترین نحو به نسل‌های آینده تحویل دهیم. این موضوع باعث شده مفهوم انرژی پایدار برای پلاتین ایران جایگاه ویژه‌ای داشته باشد و به عنوان یکی از ارزش‌های زیربنایی برند ما و یکی از مسئولیت‌های اجتماعی آن تعریف شود. در این راستا، پلاتین ایران علاوه بر رعایت استانداردهای صنعتی و ملاحظات زیست محیطی در طی فرآیندهای تولید، دو برنامه را به طور جدی پیگیری می‌کند: اول، احیا و بازسازی باتری‌های صنعتی و دوم تولید باتری‌های قابل بازیافت و بازیافت باتری‌های مستهلک. دپارتمان تحقیق و توسعه پلاتین ایران نیز با توسعه باتری‌های جدید و بهبود باتری‌های فعلی تلاش می‌کند تا چرخه عمر محصولات را از نظر زیست محیطی بهینه‌تر کند. علاوه بر این موارد، ما همواره تلاش می‌کنیم تا با برنامه‌های آموزشی و فعالیت‌های آگاهی‌بخش و هم‌چنین مشارکت فعال در تعریف و طراحی استانداردها و قواعدی برای صنعتمان که با الگوهای پایداری سازگار باشند، به فراگیرتر شدن این موضوع کمک کنیم.

ارزش‌ها، چشم‌انداز و مأموریت پلاتین ایران

پلاتین ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان سرآمد و با سابقه باتری‌های صنعتی، سازمانی است با اهداف و ارزش‌هایی روشن، شفاف و مشخص. مأموریت و چشم‌انداز برند ما، برمبنای این ارزش‌ها تعریف و ترسیم شده است.

ارزش‌های پلاتین ایران (۱۰ پ ارزشمند پلاتین ایران)

پلاتین

پلاتین ایران مانند نام خود، برندی است با فرهنگ سازمانی غنی. برندی که از درون محکم، مقاوم و قابل اعتماد است و از بیرون چشم‌گیر و متمایز.

پیگیری

ما همواره در تلاشیم تا با مشتریان و مخاطبان خود ارتباطی صمیمانه و اطمینان‌بخش داشته باشیم و با پیگیری در نیازسنجی، ارائه راه حل، تأمین محصولات با کیفیت و تضمین خدمات پس از فروش این امر را دنبال می‌کنیم.

پشتکار

پلاتین ایران در راه رسیدن به اهداف سازمانی خود لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست برنمی‌دارد. تلاش پیوسته ما در راستای بهبود محصولات و خدمات در کنار تحقیق و توسعه با هدف پیش‌برد مرزهای دانش در صنعت گواه این ادعاست.

پژوهش

ما در پلاتین ایران، با توجه ویژه به بخش تحقیق و توسعه، جایگاه ویژه‌ای برای فعالیت‌های علمی و آکادمیک قائلیم و با مشارکت و میزبانی رویدادهای علمی و همکاری در تدوین استانداردهای صنعت، در توسعه دانش در صنعت باتری‌های صنعتی ایفای نقش می‌کنیم.

پرورش

پلاتین ایران رشد و توسعه خود را مدیون نیروهای متخصص و مسئولیت‌پذیرش می‌داند و در همین راستا، همواره در جهت تکریم، آموزش و توسعه نیروهای انسانی تلاش می‌کند.

پشتیبانی

ما پشتیبانی را بخشی از محصول و ارزشی می‌دانیم که به مشتریانمان ارائه می‌کنیم و به همین جهت، پیش از فروش با مشاوره و نیازسنجی و پس از فروش با پشتیبانی مستمر از آنان حمایت می‌کنیم.

پتانسیل‌سنجی

پلاتین ایران همواره در طول عمر خود با بررسی زمینه‌های گوناگون برای رشد و توسعه خود تلاش کرده است و با برنامه‌ریزی مداوم برای آینده صنعت، علاوه بر توسعه برند خود، زمینه‌های مناسب برای رشد و توسعه صنعت را نیز شناسایی و در جهت فعال کردن آن‌ها گام برمی‌دارد.

پیشرفت

پلاتین ایران برندی پویا و چابک است و همواره تلاش می‌کند تا علاوه بر رشد و توسعه خود، محصولات و خدماتش را نیز بهبود بخشد و با ارائه گزارش‌های مستمر کیفی و کمی این موضوع را به مخاطبان خود نشان دهد.

پایداری

پایداری سنگ‌بنا و به نوعی چکیده تمام ارزش‌های ماست. ما ثبات کیفی محصولات و خدمات خود را در کنار تلاش مستمر برای پیشرفت از طریق پایداری تضمین می‌کنیم.

پولسازی

پلاتین ایران از طریق توسعه فروش، صادرات و گسترش سبد محصولی و با تکیه بر کیفیت محصولات و خدمات خود برای سهام‌داران و ذی‌نفعان خود منافع مالی خلق می‌کند و هم‌چنین با ارائه محصولات با کیفیت و طرح‌های حمایتی، با کاهش هزینه‌های مشتریان، آنان را نیز از منافع مالی منتفع می‌سازد.

چشم‌انداز پلاتین ایران

  • تبدیل شدن به مطمئن‌ترین و مورد اعتمادترین برند ارائه‌کننده راهکارهای پایدار ذخیره انرژی در ایران
  • مرجعیت علمی در صنعت سیستم‌های ذخیره انرژی

مأموریت پلاتین ایران

  • تولید با کیفیت‌ترین محصولات در صنعت باتری، شارژر و UPS صنعتی
  • ارائه مستمر راهکارهای بهینه و پایدار ذخیره انرژی
  • تحقیق، توسعه و پیش‌برد دانش صنعت
  • آموزش مداوم نیروهای متخصص، حرفه‌ای و با دانش