بازدید استاندار قزوین از کارخانه پلاتین ایران

هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین

   استاندار قزوین در راس تیم اقتصادی استان، از کارخانه پلاتین ایران در شهر صنعتی البرز بازدید کرد. هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین، عزیزاله افضلی رئیس سازمان صمت استان قزوین، محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز و دیگر مسئولین استانی، از خط تولید شرکت پلاتین ایران بازدید کردند.

   جمالی پور در حاشیه ی این بازدید اظهار داشت: شرکت پلاتین ایران یکی از واحد های صنعتی مهم کشور محسوب می شود که با تولید انواع باتری های صنعتی، نقش مهمی در پاسخ به نیاز بازار داخلی دارد.

 

بازدید استاندار قزوین از شرکت پلاتین ایران

بازدید استاندار قزوین از خط تولید کارخانه پلاتین ایران

 

   نماینده عالی دولت در استان قزوین، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت محصولات این شرکت در بازارهای داخلی و خارجی، از هیچ تلاشی در جهت رفع موانع پیش روی این شرکت دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم در آینده ی نزدیک شاهد بهره برداری از فازهای توسعه ای این شرکت باشیم.

 

دیدار استاندار قزوین با مهندس خسرو جرجانی

مهندس خسرو جرجانی بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره شرکت پلاتین ایران

 

   در بخش دیگر این بازدید، مهندس خسرو جرجانی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره شرکت پلاتین ایران، به تشریح تاریخچه ی تاسیس کارخانه و همچنین برنامه های توسعه ای پیش روی این شرکت پرداختند.

 

بازدید استاندار قزوین از کارخانه پلاتین ایران

مهندس حمید رئیسی مدیرعامل شرکت پلاتین ایران

 

   در ادامه مهندس حمید رئیسی مدیر عامل شرکت پلاتین ایران، ضمن ابراز خرسندی از حضور استاندار و دیگر مسئولین در بازدید از این واحد صنعتی اظهار داشت: شرکت پلاتین ایران با بیش از 35 سال سابقه ی تولید در ساخت قطعات فنی و مهندسی و انواع باتری های صنعتی با برند نیل، توانسته است بخش بزرگی از نیاز بازار داخلی را پاسخ دهد.

   وی مهمترین رویکرد شرکت را تولید کالای با کیفیت و حمایتگری از مشتریان عنوان و تصریح نمود: تلاش مداوم مدیران، متخصصین و استادکاران این شرکت، توام با تقویت واحد تحقیق و توسعه و بهره گیری از آخرین فناوری های روز کمک کرده است تا تولیدات این شرکت از نقطه نظر کیفیت، قابلیت رقابت در بازار جهانی را داشته و همچنین جایگزینی مناسب برای محصولات مشابه خارجی در کشور باشد.

   وی اشاره کرد: از سال گذشته در راستای افزایش ظرفیت تولید و با هدف کوتاه کردن زمان تحویل، این مجموعه اقدام به راه اندازی شیفت دوم تولید نمود. وی ادامه داد: در افق پیش رو، به منظور اجرای فازهای توسعه ای، اضافه کردن ماشین آلات جدید را در دستور کار قرار داده ایم که با نصب این ماشین آلات، ظرفیت تولید مجموعه و میزان اشتغالزایی آن 50 درصد افزایش می یابد.

   در پایان مدیر عامل شرکت پلاتین ایران ضمن قدردانی از توجه ویژه استاندار قزوین خاطر نشان کرد: حضور مسئولین ارشد استان و پیگیری آنان در رفع موانع پیش رو، انگیزه ی مدیران و کارکنان این واحد تولیدی را دو چندان می کند و امیدواریم در آینده ی نزدیک و با حمایت مسئولین شاهد افتتاح فازهای جدید شرکت پلاتین ایران باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *