نمایشگاه صنعت برق به عنوان بزرگ‌ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که هر دو سال یک‌بار با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می‌گردد؛
فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضا بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

شرکت پلاتین ایران این افتخار را داشت تا در یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران که از تاریخ 4 الی 7 آبان ماه در مکان نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید، پذیرای مراجعین محترم باشد و با استقبال چشمگیر متخصصین و کارشناسان صنت برق مواجه گردد.
گفتنی است در این نمایشگاه 460 شرکت ایرانی و 72 شرکت خارجی از 8 کشور ایتالیا، چین، آلمان، دانمارک، ترکیه، سوئیس، اکراین، اسپانیا حضور داشتند.

در طول برپایی نمایشگاه، شرکت پلاتین ایران، آخرین دستاوردهای این صنعت در زمینه باتری‌ صنعتی سرب اسیدی و سیلد، باتری‌های نیکل کادمیوم و … را در معرض دید بازدیدکنندگان و متخصصین قرار داد.

 معرفی فناوری‌های جدید، تبادل اطلاعات، بررسی بازارهای هدف، از اهداف این شرکت اعلام شده است.

 

نمایشگاه بین المللی صنعت برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق

"<yoastmark

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *