معرفی شرکت پلاتین ایران

شركت پلاتين ايران با پيشينه 40 سال در ساخت قطعات فني و مهندسي و انواع باتري‌هاي صنعتي نيل(2 ولت و 12 ولت) اميدوار است این شايستگي را دارا باشد تا در جامعه صنعت و فن سالاران، سخني براي گفتن داشته باشد.

تلاش مداوم مهندسين و استادكاران، كارگران و متخصصين شركت توام با بهره‌گيري از آخرين فن‌آوري‌هاي روز، توليدات شركت را كه قابل رقابت با محصولات مشابه خارجي است، شايسته به كارگرفتن علامت استاندارد ملي و گواهي‌نامه كيفيت ISO 9001:2015 نموده و افزون بر آن همواره تاييد سفارش دهندگان، مشتريان و مصرف كنندگان را به دنبال داشته است.

كارخانه پلاتين ايران با وسعت 2.5 هكتار داراي 6500 متر مربع سالن و ساختمان‌هاي اداري، انبار و بخش ساخت باتري صنعتي ساکن می‌باشد.

واحد ساخت باتري صنعتي ساکن

اين واحد از دو بخش تشكيل شده است:

الف) بخش توليد انواع باتري‌هاي 2 ولت ساكن آب اسيدي(تر)

این بخش انواع باتري‌هاي مورد نياز مخابرات، راه آهن، واگن‌هاي مسافري، انواع ليفتراک‌هاي برقي، پست‌هاي برق و آب رساني تا ظرفيت 3000 آمپر ساعت را تولید می ‌نماید.

ب) بخش توليد انواع باتري‌هاي 2 ولت و 12ولت سيلد(خشك) شامل: انواع باتري 12 ولت مورد نياز UPS انواع سایت‌های مخابراتی، بانک‌ها و سیستم‌های رایانه‌ایی را تامين مي‌نمايد و باتري‌هاي 2 ولت سيلد مصارف پست‌هاي برق، سيستم‌هاي مخابرات و سایت‌های خطوط لوله، نفت و پتروشیمی و مشابه را پوشش مي‌دهد.

سالن شرکت پلاتین ایران

کارخانه پلاتین ایران

سالن شرکت پلاتین ایران

کارخانه پلاتین ایران

سالن شارژ باطری‌ها

سالن شارژ باطری‌ها

انبار پلاتین ایران

انبار پلاتین ایران